Obsługa informatyczna firm.

Monitorowanie
sieci

Twój cyfrowy strażnik
Monitorowanie sieci, które nigdy nie śpi.

Pobierz program Bezpłatna konsultacja

Monitorowanie sieci firmowej

Odkrywając Moc Monitorowania Sieci

W erze cyfrowej, w której złożoność i zależność od sieci informatycznych staje się coraz większa, efektywne monitorowanie sieci to nie tylko luksus, ale konieczność. Usługi monitorowania sieci pozwalają na śledzenie działania sieci komputerowych w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możliwe jest wykrywanie i rozwiązywanie problemów zanim wpłyną one na działalność przedsiębiorstwa.

Oto kilka kluczowych korzyści płynących z tej niezwykle istotnej usługi.

Wysoka Wydajność

Jednym z głównych celów monitorowania sieci jest zapewnienie jej maksymalnej wydajności. Poprzez ciągłe śledzenie różnych parametrów, takich jak przepustowość, opóźnienia i błędy pakietów, możemy zoptymalizować działanie sieci, identyfikując wąskie gardła i inne problemy, które mogą wpłynąć na wydajność.

Ochrona Przed Zagrożeniami Bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo sieci jest niezmiernie ważne, a monitorowanie sieci jest jednym z narzędzi, które pomagają w zapewnieniu ochrony. Usługi monitorowania sieci mogą wykrywać nieautoryzowany ruch, próby włamania i inne podejrzane aktywności, co pozwala na szybkie reagowanie i minimalizowanie ryzyka naruszenia bezpieczeństwa danych.

Minimalizacja Czasu Przestoju

Czas przestoju sieci może być kosztowny dla każdej organizacji. Monitorowanie sieci pozwala na szybkie wykrywanie i rozwiązywanie problemów, co prowadzi do znacznego zmniejszenia czasu przestoju. Przez proaktywne monitorowanie, zespoły IT mogą być zawsze o krok przed problemami, zanim te wpłyną na działalność.

Oszczędność Kosztów

Przez proaktywne rozwiązywanie problemów, przedsiębiorstwa mogą znacznie zredukować koszty związane z czasem przestoju, utratą produktywności czy ewentualnymi wyciekami danych.

Proaktywne Rozwiązywanie Problemów

Jednym z największych atutów monitorowania sieci firmowej jest możliwość proaktywnego rozwiązywania problemów. Zamiast reagować na już istniejące problemy, które mogą prowadzić do przerw w działaniu, jesteśmy w stanie identyfikować i naprawiać potencjalne problemy zanim te wpłyną pojawienie się ewentualnej usterki.

  Bezpłatna konsultacja

  Dostępność usługi tworzenia kopii zapasowych.

  Usługę monitorowania sieci świadczymy wyłącznie dla naszych klientów, którzy posiadają wykupiony plan abonamentowy. Monitorujemy urządzenia sieciowe w ramach wybranego abonamentu lub na życzenie klienta zwiększamy ilość monitorowanych urządzeń.

  Monitorowanie sieci – czy warto?

  Usługi monitorowania sieci firmowej mogą przynieść wiele korzyści dla Twojej firmy. Oto kilka z nich:

  1. Zwiększenie wydajności sieci: Monitorowanie sieci pozwala na identyfikowanie problemów związanych z wydajnością i opóźnieniami, zanim staną się one krytyczne. Dzięki temu, możemy szybko reagować na problemy i minimalizować ich wpływ na Twoje operacje biznesowe.

  2. Bezpieczeństwo i ochrona danych: System monitorowania sieci pomoże wykryć wszelkie nietypowe lub podejrzane działania w sieci, które mogą wskazywać na próbę naruszenia bezpieczeństwa. Wczesne wykrywanie takich zagrożeń pozwoli na podjęcie działań mających na celu ochronę Twojej sieci i danych.

  3. Zmniejszenie czasu przestoju: Dzięki systemowi monitorowania sieci, możesz szybko identyfikować i rozwiązywać problemy, co znacznie skraca czas przestoju. Zmniejszenie czasu przestoju jest kluczowe dla utrzymania ciągłości działalności biznesowej.

  4. Oszczędność kosztów: Choć usługa monitorowania sieci to inwestycja, w długim okresie pozwala na oszczędność kosztów. Poprzez zminimalizowanie czasu przestoju, zapewnienie bezpieczeństwa i zwiększenie wydajności sieci, możesz uniknąć kosztownych awarii i napraw.

  5. Planowanie przyszłości: System monitorowania sieci dostarcza cennych danych na temat wydajności i użyteczności Twojej sieci. Te informacje mogą pomóc w planowaniu przyszłych inwestycji i rozbudowy sieci, pomagając Ci lepiej zrozumieć Twoje aktualne i przyszłe potrzeby.

  Monitorowanie sieci – jakie koszty?

  W ramach opłacanego planu abonamentowego będziemy monitorować Twoje urządzenia. Jeżeli ta ilość monitorowanych urządzeń w pakiecie okaże się być niewystarczająca za niewielką opłatą możesz w każdej chwili zwiększyć ich ilość.

   Bezpłatna konsultacja

   Koszty obsługi informatycznej

   Cennik usług

   Poniżej prezentujemy najczęściej wybierane plany abonamentowe świadczonych przez nas usług wsparcia. Plany zostały tak przygotowane aby zapewnić opiekę sieci firmowej w każdym aspekcie dopasowaną do wielkości przedsiębiorstwa.

   Plan
   Podstawowy

   PLN 250 /Miesiąc
   • 3h wspacia zdalnego
   • Audyt oprogramowania
   • 2 GB Kopii Zapasowych
   • Antywirus 2 stanowiska
   • Monitorowanie 1 urządzenia

   Plan
   Pro

   PLN 500 /Miesiąc
   • 5h Wsparcia zdalnego
   • Audyt Oprogramowania
   • 10 GB Kopii Zapasowych
   • Antywirus 4 stanowiska
   • Monitorowanie 3 urządzeń

   Plan
   Premium

   PLN 700 /Miesiąc
   • 8h Wsparcia Zdalnego
   • Audyt Oprogramowania
   • 20 GB Kopii zapasowych
   • Antywirus 6 stanowisk
   • Monitorowanie 5 urządzeń

   Zobacz co możemy jeszcze dla Ciebie zrobić.

   Chmura firmowa

   Jeżeli potrzebujesz dostępu do danych również z poza siedziby firmy? Przygotujemy dla Twojej firmy rozwiązanie chmurowe wykorzystując Twoje zasoby lub udostępnimy własne. Przygotujemy rozwiązanie szyte na miarę.

   Bezpieczeństwo danych

   Przestrzeń i skalowalność

   Pełna kontrola

   Wersjonowanie i przywracanie

   Współpraca i udostępnianie

   Synchronizacja

   Kopia zapasowa

   Udostępniamy przestrzeń na kopię zapasowe danych zarówno danych jak i całych komputerów firmowych dzięki czemu czas odzyskiwania w razie awarii jest skrócony do minimum.

   Kopia wskazanych plików

   Zdalny dostęp do kopii

   Kopia całego systemu

   Proste odtworzenie danych

   Historia wersji kopii danych

   Wsparcie w zarządzaniu kopiami

   Bezpieczeństwo sieci

   4500 firm zhakowanych dziennie bez względu na wielkość firmy a liczba cały czas rośnie. Pomagamy w zabezpieczeniu firmowych sieci a nasze rozwiązania dopasowujemy do wielkości i potrzeb firmy.

   Zapory ogniowe

   Silne hasła

   Aktualizacje oprogramowania

   IDS i IPS

   Szyfrowanie danych

   Szkolenia personelu

   Centralny Antywirus

   Czy jesteś pewien, że na wszystkich komputerach działa antywirus? A może gdzieś jest wyłączony lub uległ awarii. Scentralizowane oprogramowanie antywirusowe oferuje lepszą ochronę w komputerów, gdyż w jednym miejscu masz wszystkie informacje o jego stanie i wykrytych zagrożeniach.

   Ochrona przed wirusami

   Ochrona przez złośliwymi stronami

   Ochrona przed malware

   Ochrona przed podszywaniem

   Centralne polityki zabezpieczające

   Raporty zagrożeń

   Współdzielenie zasobów

   Współdzielenie zasobów w sieci rozwiązuje wiele problemów związanych z efektywnym zarządzaniem danymi i zasobami. Pomożemy dopasować rozwiązanie do potrzeb i wielkości firmy.

   Wspólny dostęp do plików

   Bazy danych

   Wspólne drukarki

   Oszczędności czasu

   Jedno hasło do wszystkich zasobów

   Oszczędność zasobów

   Praca zdalna

   Potrzebujesz sprawdzić coś w systemie a nie ma Cię w biurze? A może pracownicy mają pracować zdalnie? Pomożemy przygotować skalowalne środowisko do bezpiecznej zdalnej pracy dla Ciebie i Twoich pracowników.

   Wirtualna sieć prywatna

   Zdalny dostęp systemów firmowych

   Dostęp z każdego miejsca na świecie

   Brak konieczności dojazdu

   Elastyczność czasowa

   Zwiększona produktywność:

   +48 53-99-99-223

   Obsługa informatyczna firm.

   Bezpłatna konsultacja to czas, który możesz wykorzystać na skonsultowanie dowolnego tematu w zakresie komputeryzacji w firmie.

    Bezpłatna konsultacja