Obsługa informatyczna firm.

Centralny System
Antywirusowy

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu
Ochrona na każdym kroku

Pobierz program Bezpłatna konsultacja

Centralny system antywirusowy

Centralny system antywirusowy – Problemy jakie nasza usługa rozwiązuje.

Kiedy chodzi o ochronę Twojej firmy przed zagrożeniami cyfrowymi, centralny system antywirusowy oferuje nieporównywalne korzyści. Centralny system antywirusowy efektywnie zarządza i minimalizuje rozproszone zagrożenia cyfrowe, chroniąc przed szkodliwym oprogramowaniem, które mogłoby uszkodzić systemy lub wykradać cenne dane. Umożliwia on łatwe zarządzanie bezpieczeństwem wszystkich urządzeń w sieci Twojej firmy z jednego miejsca, co oznacza mniej czasu spędzonego na administrację.

Centralny antywirus – jakie korzyści?

Istnieje wiele korzyści, jakie płyną z zastosowania scentralizowanego systemu antywirusowego dla firm. Oto kilka z nich:

Całościowa ochrona: Nasz centralny system antywirusowy zapewnia kompleksową ochronę przed różnego rodzaju zagrożeniami, takimi jak wirusy, malware, spyware, ransomware i wiele innych. Używając zaawansowanych technologii, system skanuje, identyfikuje i eliminuje potencjalne zagrożenia, chroniąc Twoje zasoby cyfrowe.Automatyzacja: Zautomatyzowane aktualizacje i skany to znaczne oszczędności czasu i zasobów. Nie musisz już martwić się o przeprowadzanie ręcznych aktualizacji czy skanów, system robi to za Ciebie, zapewniając ciągłą ochronę.

Łatwość zarządzania: Centralny system antywirusowy umożliwia łatwe zarządzanie bezpieczeństwem wszystkich urządzeń w Twojej sieci z jednego miejsca. Możesz monitorować stan bezpieczeństwa, generować raporty i reagować na zagrożenia w realnym czasie.

Osłona przed utratą danych: Poprzez blokowanie ataków i zapobieganie intruzjom, nasz system minimalizuje ryzyko utraty cennych danych. Chroni on również Twoje systemy przed skutkami ataków ransomware, które mogą zaszyfrować Twoje dane i żądać okupu.

Zwiększenie produktywności: Bezpieczne systemy to systemy, które działają sprawnie. Zabezpieczając Twoje systemy przed zagrożeniami, zwiększasz ich niezawodność i efektywność, co przekłada się na wyższą produktywność Twojej firmy

Wszystkie te korzyści przyczyniają się do zwiększenia konkurencyjności i rentowności firmy, a jednocześnie pozytywnie wpływają na jakość pracy pracowników.

  Bezpłatna konsultacja

  Centralny system antywirusowy jako usługa – początek współpracy

  Skontaktuj się z nami już dziś i pozwól nam pomóc Ci w rozwiązaniu problemów z doborem i konfiguracją sytemu antywirusowego.

  Działamy dwutorowo tym obszarze.

  Możemy dostarczyć Ci rozwiązanie w postaci skrojonego na miarę centralnego systemu antywirusowego, wdrożyć w Twojej firmie do samodzielnego administrowania.

  Możemy również w ramach planu abonamentowego podłączyć Twoje urządzenia do naszego centralnego systemu antywirusowego, który będziesz opłacał comiesięcznie jako jedną z usług w ramach kompleksowej obsługi.

   

  Centralny antywirus – jakie koszty?

  Skontaktuj się z nami już dziś i pozwól nam pomóc Ci w doborze rozwiązania.

  Koszty są zależne od ilości licencji zabezpieczonych urządzeń. W zależności od wybranej metody (administrowanie we własnym zakresie) opłata jest roczna lub gdy korzystasz z systemu w ramach planu abonamentowego jest to opłata miesięczna na poziomie kilkunastu PLN za urządzenie.

   Bezpłatna konsultacja

   Koszty obsługi informatycznej

   Cennik usług

   Poniżej prezentujemy najczęściej wybierane plany abonamentowe świadczonych przez nas usług wsparcia. Plany zostały tak przygotowane aby zapewnić opiekę sieci firmowej w każdym aspekcie dopasowaną do wielkości przedsiębiorstwa.

   Plan
   Podstawowy

   PLN 250 /Miesiąc
   • 3h wspacia zdalnego
   • Audyt oprogramowania
   • 2 GB Kopii Zapasowych
   • Antywirus 2 stanowiska
   • Monitorowanie 1 urządzenia

   Plan
   Pro

   PLN 500 /Miesiąc
   • 5h Wsparcia zdalnego
   • Audyt Oprogramowania
   • 10 GB Kopii Zapasowych
   • Antywirus 4 stanowiska
   • Monitorowanie 3 urządzeń

   Plan
   Premium

   PLN 700 /Miesiąc
   • 8h Wsparcia Zdalnego
   • Audyt Oprogramowania
   • 20 GB Kopii zapasowych
   • Antywirus 6 stanowisk
   • Monitorowanie 5 urządzeń

   Zobacz co możemy jeszcze dla Ciebie zrobić.

   Kopia zapasowa

   Udostępniamy przestrzeń na kopię zapasowe danych zarówno danych jak i całych komputerów firmowych dzięki czemu czas odzyskiwania w razie awarii jest skrócony do minimum.

   Kopia wskazanych plików

   Zdalny dostęp do kopii

   Kopia całego systemu

   Proste odtworzenie danych

   Historia wersji kopii danych

   Wsparcie w zarządzaniu kopiami

   Chmura firmowa

   Jeżeli potrzebujesz dostępu do danych również z poza siedziby firmy? Przygotujemy dla Twojej firmy rozwiązanie chmurowe wykorzystując Twoje zasoby lub udostępnimy własne. Przygotujemy rozwiązanie szyte na miarę.

   Bezpieczeństwo danych

   Przestrzeń i skalowalność

   Pełna kontrola

   Wersjonowanie i przywracanie

   Współpraca i udostępnianie

   Synchronizacja

   Monitorowanie sieci

   Monitorowanie sieci w Twojej firmie umożliwia wczesne wykrywanie i reagowanie na zagrożenia dzięki czemu minimalizuje to przestoje w pracy i zwiększa bezpieczeństwo.

   Wykrywanie incydentów

   Planowanie rozbudowy

   Reagowanie na awarie

   Zgodność z przepisami

   Optymalizacja wydajności

   Zarządzanie potrzebami sieciowymi

   Bezpieczeństwo sieci

   4500 firm zhakowanych dziennie bez względu na wielkość firmy a liczba cały czas rośnie. Pomagamy w zabezpieczeniu firmowych sieci a nasze rozwiązania dopasowujemy do wielkości i potrzeb firmy.

   Zapory ogniowe

   Silne hasła

   Aktualizacje oprogramowania

   IDS i IPS

   Szyfrowanie danych

   Szkolenia personelu

   Centralny Antywirus

   Czy jesteś pewien, że na wszystkich komputerach działa antywirus? A może gdzieś jest wyłączony lub uległ awarii. Scentralizowane oprogramowanie antywirusowe oferuje lepszą ochronę w komputerów, gdyż w jednym miejscu masz wszystkie informacje o jego stanie i wykrytych zagrożeniach.

   Ochrona przed wirusami

   Ochrona przez złośliwymi stronami

   Ochrona przed malware

   Ochrona przed podszywaniem

   Centralne polityki zabezpieczające

   Raporty zagrożeń

   Współdzielenie zasobów

   Współdzielenie zasobów w sieci rozwiązuje wiele problemów związanych z efektywnym zarządzaniem danymi i zasobami. Pomożemy dopasować rozwiązanie do potrzeb i wielkości firmy.

   Wspólny dostęp do plików

   Bazy danych

   Wspólne drukarki

   Oszczędności czasu

   Jedno hasło do wszystkich zasobów

   Oszczędność zasobów

   Praca zdalna

   Potrzebujesz sprawdzić coś w systemie a nie ma Cię w biurze? A może pracownicy mają pracować zdalnie? Pomożemy przygotować skalowalne środowisko do bezpiecznej zdalnej pracy dla Ciebie i Twoich pracowników.

   Wirtualna sieć prywatna

   Zdalny dostęp systemów firmowych

   Dostęp z każdego miejsca na świecie

   Brak konieczności dojazdu

   Elastyczność czasowa

   Zwiększona produktywność:

   +48 53-99-99-223

   Obsługa informatyczna firm.

   Bezpłatna konsultacja to czas, który możesz wykorzystać na skonsultowanie dowolnego tematu w zakresie komputeryzacji w firmie.

    Bezpłatna konsultacja